EN SON DÜZENLENMİŞ HALİ İLE İLKOKUL VE ORTAOKUL İÇİN 25 VE 40 KİŞİLİK EKDERS

YöneticiHane

Paylaşmak Güzeldir

Haberler: YöneticiHane'ye Hoş Geldiniz. Daha güzel bir ortam için sitemizi arkadaşlarınıza duyurmanızı ve etkin bir şekilde kullanmanızı bekliyoruz.


EN SON DÜZENLENMİŞ HALİ İLE İLKOKUL VE ORTAOKUL İÇİN 25 VE 40 KİŞİLİK EKDERS (Okunma sayısı 453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murselnebi

daha çok Çevrimdışı
  • *
  • Acemi
  • İleti: 5
  • Karma: +0/-0
  • Cinsiyet: Bay
  • YöneticiHane
Excell dosyası halinde hazırlanan bu program şahsıma ait değildir ancak program üzerinde bazı değişiklikler yapılmıştır.
Bilgi sayfasına İYEP, TAKVİYE KURSU; SINIF ÖĞRETMENLİĞİ VE KLÜP;GECE ÜCRETİ  gibi kısımlar eklenmiştir.
Yeni olarak sizlere kolaylık olsun diye puantaj kısmında ocak20 veya şubat20 yazan yere tarihi 01,01,2020 veya 01/01/2020 şeklinde yazıyorsunuz tarihlerin olduğu kısım için BİLGİ sayfasındaki ekders başlangıç kısmına tarihi yazıyorsunuz yazdığınız tarih puantajda gerekli olan kısıma otomatik olarak yazıyor.günler otomatik olarak yazıyor.ve tatil günlerine denk gelen kısımların alt kısmı otomatik olarak gri renge kapatılıyor. ayı her değiştirdiğinizde bu işlem otomatik olarak gerçekleşir. hem 25 kişilik hem 40 kişilik olarak hazırlanmıştır
Önemli NOT:
Programda puantaj kısmında sadece ek ders  saatlerini yazacağınız kısımlar  aktiftir diğer kısımlar kilitlenmiştir kilitleme amacı programdaki formüllerin yapısının bozulmaması amaçlanmıştır.
Bilgi kısmındaki haftalara alınacak ek ders ücretleri yazıldığında puantaj kısmına otomatik olarak geçmektedir. Bu notları puantaja yazmaya kalkarsanız hata alacaksınızdır.
İyi günlerde kullanınız.
Program önceden internetten alınmış bir programdır. Her kim hazırladı ise teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sadece düzenleme şahsıma aittir.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2020, Perşembe - 23:40 Gönderen: murselnebi »
Facebook'ta PAYLAŞ