Anneler Gününüz Kutlu Olsun

YöneticiHane

Paylaşmak Güzeldir

Haberler: YöneticiHane'ye Hoş Geldiniz. Daha güzel bir ortam için sitemizi arkadaşlarınıza duyurmanızı ve etkin bir şekilde kullanmanızı bekliyoruz.


Anneler Gününüz Kutlu Olsun (Okunma sayısı 1972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YoneticiHane

daha çok Çevrimdışı
  • *****
  • Administrator
  • Süper Üye
  • İleti: 1662
  • Karma: +22/-0
  • Cinsiyet: Bay
    • YöneticiHane.COM
Anneler Gününüz Kutlu Olsun
12 Mayıs 2019, Pazar - 12:10
Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Bu Gün 12 Mayıs 2019 Anneler Günü.
Mayıs ayının ikinci pazarı yani 12 Mayıs'ta kutlanıyor. Ülkelere göre farklılık gösterse de Türkiye'de Anneler Günü mayıs ayının ikinci haftası kutlanıyor.

Anneler Günü Sözleri

*İnsan fark ediyorki dildeki ve akıldaki en güzel kelime 'anne'ymiş. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler Günün kutlu olsun.

*Sana ne kadar teşekkür etsem, biliyorum az olacak. Sen benim hayatımı aydınlatansın, varlığımın sebebisin... Anneler Günün kutlu olsun.

*Zaman geçse de eksilmeyen sevgimin sahibi.... Bizimkisi sonsuz bir sevgi anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

*Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir kez daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

*Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman "Annem" desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler Günün kutlu olsun canım annem.

*Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile "Anne" diyebiliyorsam bu ancak anne mucizesidir. Anneler Günün kutlu olsun cantanem.

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2019, Pazar - 12:23 Gönderen: YoneticiHane »
Facebook'ta PAYLAŞ
Saklamak değil, paylaşmak olsun özün. Eleştirmek değil, çözümü göstermek olsun sözün. Yıkmakta değil, yapmakta olsun gözün. Saldırmak değil, sarılmaktır çözüm.